Sıkça Sorulanlar
 • 1. Aldığımız hizmet ne kadar süre içerisinde hesabımıza yansıyor ?

  Merhaba hizmet süreleri instagram, twitter ve facebook ' un alt yapısında yaptığı değişikliklere bağlı olarak sürekli değişebiliyor minimum 5 dakika maksimum 24 saat süre içerisinde her siparişiniz tamamlanmış olur. 24 Saatten fazla süren siparişleriniz için sizlere bilgi verilmektedir.

 • 2. Satın almış olduğumuz takipçiler Türk gerçek kullanıcılar mı veya sahte hesaplar mı ?

  Merhaba satın almış olduğunuz takipçi paketine göre değişiyor bu durum . Türk yazan paketlerdeki kullanıcılar gerçek türk profii olan kullanıcılardır. Yabancı takipçi paketindeki kullanıcılar ise yine gerçek ama kullanılmayı bırakılmış pasif hesaplardan oluşmaktadır.

 • 3. Takipçi satın almak riskli midir ? Hesabımızın kapanma veya askıya alınma gibi sorunlarla karşı karşıya kalır mıyız ?

  Bilinçsizce yapılan her işlem hesabınızı tehlikeye sokabilir. Bu yüzden olaya sadece takipçi yüklemek olarak bakılmadan ilk önce takipçi atılacak hesabın analizi yapılıp ona göre ne kadar takipçi ne kadar zamanda yüklenecek bunlar hesaplanıp karar verildikten sonra yükleme yapılmalı . İşini bilen biri tarafından hesaplarınız yüklenildiği takdirde hesaplarınız kesinlikle tehlikede değildir, aksi takdirde hesaplar spama düşebilir veya güvenlik kilidi yiyebilir .

 • 4. Satın alınan takipçiler veya beğeniler daha sonra siliniyor mu ?

  Merhaba takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken bot takipçi satın almamaya özen göstermektir, çünkü bot takipçiler bilgisayar programları tarafından açıldığı için tamamen sanal sahte hesaplardır belirli bir zaman sonra instagram bu hesapları farkedip silmektedir. Eğer ucuz takipçi almak istiyorsanız kullanılmayı bırakılmış pasif hesaplardan oluşan yabancı paketlerinden almanızı tavsiye etmekteyim. Resim beğenilerine gelince onlarda silinme düşme gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

 • 5. Bizim hesabımızda başkalarını takip etmek zorunda kalcak mı ?

  Merhaba hayır böyle birşey söz konusu olamaz. Bu aldığınız hizmet paralı ve tamamen profesyonel bir hizmettir. Bedava yapmış olduğunuz takipçi veya beğeni hilelerine benzemez hiç bir uygulamaya giriş yapmazsınız hiç bir uygulamaya yetki veya yönetim izni vermezsiniz. Sadece kullanıcı adınız alınarak yapılır ve hesabınız açısından hiç bir tehlikesi yoktur.

 • 6. Takipçi satın almak güvenilir mi ?

  Satın aldığınız internet sitesine bağlıdır tamamen kredi kartı bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi sizden isteyen kişi veya kurumlardan uzak durmanız şiddetle tavsiye edilir. Ödeme yöntemide güvenli olmalıdır önünüze gelen her internet sitesinde ödeme yapmamalısınız öncelikle araştırarak hakkında şikayet olup olmadığını kontrol edin. Daha sonra site sahibi ile iletişime geçerek isteklerinizi belirtin ve ödemenizi yapın.

Bizimle İletişime Geçmek & İsteklerinizi İletmek İçin !

Sağ kısımdan iletişim bilgilerimizi öğrenip hemen iletişime geçe bilirsiniz

Created with Sketch. Hemen İletişime Geçin