twitter retweet ve beğeni

Twitter Retweet ve Beğeni

Twitter’da attığınız tweetleri en anlamlı kılan aldığınız etkileşimlerdir buda retweet ve beğeni olarak size geri dönüş sağlamaktadır. Retweet yapan kişi sizin tweetinizi profilinde takipçileri ile paylaşır, beğeni yapan kişi ise tweetinizi beğenilerine eklemiş olur. Retweet veya beğeni kazanmak için dört yol mevcut bulunmaktadır. Birinci yol attığınız tweetler gerçek anlamda takipçilerinizin çok hoşuna gitmeli. İkinci yol sizde takipçilerinizin attığı her tweeti retweet ve beğeni yaparak etkileşim kazanmalısınız.Üçüncü yol ise Tweetdeck yani twitter deck grupları binlerce takipçi sayısına sahip bir kaç hesaptan oluşan gruplar detayları başka bir makalede anlatabilirim başlı başına bir konu. Dördüncü yol ise Twitter retweet ve beğeni satın almak olacaktır. Unutmadan birde retweet ve beğeni hilesi yapan web uygulamalarına giriş yapanlar var kesinlikle hesabınızın güvenliği açısından bu yolu saymıyorum kesinlikle başvurmanızı önermem .

Bizim bugün anlatacağımız hizmet twitter retweet ve beğeni satın almak olacaktır.Kolay, hızlı, güvenli ve zahmetsiz bir hizmet olan retweet satın almak ne işinize yarıyabilir diye kendinize sorduğunuz zaman şu soruların cevabını alabiliyorsanız eğer başvurmaktan çekinmeyin.


  • Retweet alacağınız tweetiniz gerçekten buna değer mi ?

Sonuçta bu hizmet paralı ve pahalı bir hizmettir gerçekten para vermeye değer bir tweet atmış olmalısınız ki bunun için bu hizmeti satın alasınız aksi halde sıradan bir amacı olmayan eski sevgiliye atılmış tweetler için bu hizmeti önermem sonrasında pişman olabilirsiniz. Daha çok reklam amaçlı veya haber amaçlı kullanımlarda etkisini görebilmektesiniz. Yinede eski sevgiliye serzeniş için kullanmak isterseniz bu size kalmış 🙂

  • İnsanlara duyurmak istediğiniz bir tweet mi ?

Web sitenizde veya mağazanızdaki bir kampanyayı twitter’da insanlara duyurmanın en etkili yollarından birisidir . Bu veya buna benzer birşey için kullanmanız kesinlikle artı yönde fayda sağlayacaktır.

  • Sesinizi duyurmaya ihtiyacınız mı var ?

Bir yerlerde birileri veya siz bir haksızlığa uğradığınız ve sesinizi belirli bir kitleye duyurmaya çabalamanız en doğal haklarınızdan biri tam bu yolda retweet satın almak atmış olduğunuz tweeti kitlelere ulaştırmanın en kolay ve etkili yollarından biri olacaktır. Gerçekten inandığınız her olayın arkasında sonuna kadar gitmenize kimse engel olamaz. Atacağınız tweetin yanına güzel bir etiket (#hastag) ile konun ne ile alakalı olduğunu özetlemeyi unutmayın.

Atılan her tweetinize ay boyunca  reweet ve beğeni gelen otomatik sistemler mevcuttur son zamanlarda stabil çalışmadığı için şu an sitemizde paketler mevcut değil ancak ilerleyen zamanda düzgün çalışırsa ekleyip sizi bilgilendiricem .Şu anda normal bir tweet veya bir kaç tweetiniz için retweet ve beğeni satın almak isterseniz paketlerimiz : takipcisatinalmak.com.tr/twitter-retweet-begeni buradan inceleyebilirsiniz. Diğer twitter hizmetleri içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz aklınıza takılan soru işaretlerini gidermek adına lütfen danışman arkadaşımızla iletişime geçip tüm detaylardan emin olduktan sonra hizmet satın alın, bugün retweet ve beğeni satın almak hakkında tüm detayları sizinle paylaştım yeterince açık olmayan yerler varsa makale altında yorumlarınızı bekliyorum şimdilik hoççakalın görüşmek üzere.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]