takipçi satın almak ekşi

Takipçi Satın Almak Ekşi Sözlük Yorumları

Takipçi satın almak ekşi sözlükte kimileri tarafından yerlere vurulsada kimileri için ihtiyaç olduğunu  ve takipçi satın alma işlemine kendilerininde başvurduğunu belirttikleri sözlük yazarlarının çeşitli görüşleri mevcut , bunlardan kim haklı kim haksız diyemeyiz ancak bazı yorumlar gerçekten tartışmaya açık şimdi kötü yorumları inceleyelim ve görüşlerinin yanlış mı doğrumu olduğunu tartışalım.

şirketine iş için alana bir sözüm yok lakin kişisel hesabına böyle kastırımlarda bulunan kişilerin çok ciddi eksiklikleri olduğu açıktır.

Şimdi şirketler veya markalar için evet takipçi satın almak artık doğal bir işlem gbi gözükebilir ancak bunuda bilinçsizce yapan her şirket takipçi satın alma işleminden sonra pişman olmaktadır. Kişisel hesaplarda bu iş biraz keyfiye kaçıyor yazara hak veriyorum şahsen kendimde takipçi satışı yapmasam o kadar takipçiyi kendime yüklemezdim o kadar kişi beni neden beğensin veya takip etsin ben kimim 🙂 ama bazı yetenekli arkadaşlar var video çekiyor şarkı söylüyor ve güzel fotoğraflar yakalıyor onlara sözüm yok bloggerlar içinde geçerli bu dediğim. Eğer gerçekten başarılıysanız takipçi satın alarak zaten yakalayacağınıza inandığınız popüleriteyi sadece biraz daha hızlandırmış olacaksınız.

günümüzün yeni yetme seyahat ve doğa bloggerlarının çokça başvurduğu. İlk ayında 2-3bin takipçi alınca, ışığı gören bir bok var kesin burda diye atlıyor.

Demekki takipçi satın almak işe yarıyor 🙂 Çokluğu ve kalabalığı gören takipçiler daha kolay hesabınızı takibe alıyor ve içerikleriniz yaptığınız paylaşımlar kaliteli ve özgün ise gerçekten kısa sürede başarıya ulaşılabiliyor.

takip edenlerin çoğu takip ettiklerini bilmiyordur. sen tweet attıkça bu kim ben tanımıyorum diyip, seni listeden çıkartıyorlardır.
Evet bu da doğru gerçek kullanıcıların çoğunluğu sizi takip ettiklerinden haberi olmayan hesaplardır, takip etmeye başladıktan sonra yaptığınız paylaşımlara bakarak sizi takipten çıkarabilir veya ilgisini çekerek takipte kalabilirler.Bu yüzden aktif takipçi alırken takipten düşme oranını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
instagram için konuşuyorum; hiçbir yeteneği olmayıp üç beş fotoğraf paylaşarak ünlü olmaya çalışanların yaptığı şey. takipçi sayısını fazla gören takip edecekmiş. adamın hesabına bakıyorsun 10000 takipçisi var fotoğrafını 100 kişi beğeniyor. onlar da zaten kendi çevresi. bizim milletteki kadar hiçbir millette yok hem vasıfsız olup hem para kırmayı planlayan yemin ederim. engelleyin gitsin.
Burda yazar baktığımız zaman haklı bir sitem içerisinde bazen öyle insanlarla karşılaşıyorum instagram takipçi satın almak isteyen .. Parası çıkmıyor yetmiyor borç olur mu diyor akşam veriyim diyor .. Ne ihtiyaçları var ? hiç. Kapılmışlar bazı saçma klişelere eski kız arkadaşına hava olsun diye takipçi alıyor beğeni alıyor .. 1 fotoğraf için 10 tl ödeme yapıyor ama akşama kadar o para için ter akıtıyor çalışıyor . Kişisel hesaplarda takipçi ve beğeni almak tamamen keyfi bir iştir ve bu yüzden pahalı bir hizmettir parası olana lafım yok ama kıt kanaat geçinen ailesini kendisinin parasını böyle yerlerde harcamasına bende karşıyım.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]