takipçi satın alma güvenilir mi

Takipçi Satın Alma Güvenilir mi ?

Takipçi satın almak gerçekten güvenilir mi ? Sorusuna %100 güvenilirdir diyemeyiz . Güvenilir olup olmaması bir çok kritere göre değişiyor. Takipçi satın alırken nelere dikkat etmelisiniz, nerden takipçi satın almalısınız, ne için takipçi satın alıyorsunuz.. bunların sorularını kendinize sormalı ve cevaplarına göre karşınıza çıkan seçenekleri eleyip en güvenilir takipçi satın alma sitesini seçmelisiniz. Öncelikli olarak şahıslar takipçi satın alırken keyfi bir yatırım yaptıkları için onları şu anki söyleyeceklerim kulak ardı edebilirler tabi uygularlarsa onların yararına olur, özellikle sonu kötü bitebileceği için ben burda marka veya kurumsal firmalar için bir kaç söz etmek istiyorum eğer sosyal medya üzerinde az sayıda takipçiniz var ve hesabınızı yeni açtıysanız takipçi satın almadan önce takipçi yüklemesi yapacak kişinin sizi iyi yönlendirmesi son derece mühim bir konudur.İçeriğini yazımda paylaşıcam ama öncelikle neler yapılmamalı kimlerden uzak durulmalı onlardan bahsedelim.

En kötü senaryoda neler olabilir ona bakalım;

Yeni açmış olunan bir instagram hesabınız var diyelim 30 kişi takip ediyorsunuz ve 100 takipçiniz var, resim başına da ortalama 20 30 beğeni alıyorsunuz ve etkileşiminizi çoğaltmak adına instagram türk takipçi satın alma işlemi gerçekleştirmek istiyorsunuz daha önceleri instagram üzerinde yapılan paylaşımlarda görmüş olduğunuz 10 bin takipçi 50 tl paketi için birisiyle anlaştınız instagram hesabı üzerinden konuştunuz ve parayı gönderdiniz ! Muhtemelen  ” birazdan takipçileriniz geliyor” ,   “gönderdim şimdi gelir ” tarzında cevaplar verecektir ama siz uzun bekleyişin ardından sinir olup karşı tarafa belli ettiğinizde daha ukala bir şekilde cevap verip sizi engelleyecektir. Bu en kötü senaryo aman dolandırıcılara dikkat çünkü nasıl olduğunu bile anlamadan paranızı ceplerine indirebilirler aşırı derecede kurnaz ve sinsi oldukları için anlamanız çok zor bu tip dolandırıcıları. Hatta öyle bir oluyor ki parayı gönderdikten sonra bile takipçileriniz gelmese öyle kelimelerle sizi kandırıyorlar ki hala dolandırıldığınıza ihtimal vermiyorsunuz 🙂 çok acı birşey bu yüzden ne olduğu belli olmayan instagram hesaplarından takipçi satın almak işi biraz cesaret ve risk işidir tavsiye etmiyorum. Bide bunların whatsapptan yazanları var dil döküp sizi ikna ediyorlar ve dolandırıp gidiyorlar web sitesi olarakta googleden her hangi bir takipçi satış sitesini gösteriyorlar kendilerine ait , içinde kötülük olmayan sizlerde malesef inanıyorsunuz ve sonuç yine hüsran . Bu bahsettiğim en kötü senaryoydu umarım bu yazımı okumadan önce karşılaşmamışsınızdır boyle bir dolandırıcılık vakkasıyla .

Şimdi gelelim biraz daha iyi bir senaryoya.

Parayı gönderdiniz ve 10 bin takipçiyi 50 tl’ye hesabınıza yüklediniz harika! Hemen o heycanla bir resim paylaştınız.. Alacağınız etkileşimi merak ediyorsunuz heycanlısınız illaki , ama o da ne 30 dakikada sadece 13 beğeni almış fotoğrafınız ve üstelik 10 bin takipçiye sahipsiniz! Karşınızdaki o orantısızlık gözünüzün önüne gelmiştir sanırım. Dışardan gelen bir kullanıcı olsanız bu firma hakkında görüşleriniz ne olurdu ? veya sattığı ürünü alma olasılığınız yüzde kaç olurdu ? Ben söyleyeyim tabiki 0 değil şansınız illaki böyle durumlarda bile etkileşime giren insanlar bulunabiliyor ama bilinçli internet ve sosyal medya kullanıcısını artık kendinizden uzaklaştırmış bulunmaktasınız ve hesabınızı tıpki iş yapmayan müşterisi olmayan bir mağaza gibi kaderine mahkum ettiniz. Böyle durumlarda bile hesabı tekrardan canlandırmak mümkün ama çok daha zor. Bu yüzden çoğu firma veya marka ya da şahıs böyle hesaplar açıp kullanmayı bırakıyor veya uzun süreçlerden geçerek tekrardan hesabı canlandırabiliyor.


Web sitesi olmayan şahıslar kısa sürede para kazanmak ve sürekli daha çok satış yapmak için hesabınızın analizini yapmadan size ne kadar çok takipçi satarsam o kadar kardır gözüyle bakacağı için çok sağlıklı bir işlem olmayacaktır hesabınız adına.

SSL sertifikası olmayan ve günenilirliğinden tam emin olmadığınız hiç bir siteye kredi kartı bilgilerinizi girmeyin!

Gerçekten takipçi satın alma güvenilir mi ? Evet kesinlikle güvenilir ve de işe yarar bir uygulama ancak aldığınız yer bir web sitesi olmalı ve site hakkında google’de araştırma yaparak şikayet varmı yok mu bakılmalı . Alan adını sorgulama yaptığınızda hakkında herhangi bir şikayet bulunmamalı, iletişim kısmı açık ve doğru olmalı ve iletişime geçtiğinizde gerçekten karşınızda muhattap birisini bulmalısınız.

Takipçi satın alma işlemi yapmadan önce kesinlikle hesabınız hakkında fikir alın ve danışın bilinçsizce yapılan her takipçi yükleme işlemi hesabınıza artı yönde etki katmayacaktır.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]