instagram yabancı takipçi satın almak

İnstagram Yabancı Takipçi Satın Almak

Bugün  instagram yabancı takipçi satın almak istediğinizde 3 çeşit takipçi gönderimi yapılmaktadır; 1.İnstagram yabancı bot takipçi 2. olarakta gerçek ve fazla kullanılmayan instagram hesaplarından oluşan takipçiler yani pasif hesaplar. Son olarakta gerçek yabancı instagram takipçi ‘lerinden oluşan paketler mevcut bulunmaktadır.

Ben her zaman 2. seçeneği yani gerçek ve fazla kullanılmayan instagram hesaplarından oluşan takipçileri tercih etmekteyim kendi hesaplarımda da bu böyle müşterilerime sattığımda da bu böyledir. Bu instagram yabancı takipçi satın almanın ne yararı olur derseniz takipten çıkanlar az olmaktadır sürekli sabit bir sayıda kalır maksimum %5 10 arası takipçi sayınızda oynama olabilir.Takipçi satın alırken aldığınız yere kesinlikle bot olmamasını söyleyin çünkü bot kullanıcıların ömrü kısadır en uzunu 2 yıl o da 2 yıl sonra gider silinir. Artık çoğu yer bot göndermiyor zaten siz yine de dikkatli olun.

Şimdi diyorsunuz ki ” biz gerçek amerikadan yabancı takipçi istiyoruz aktif pasif olmayan bu mümkün değil mi ? ” evet bu da mümkün ama datalar sürekli değişiyor bazen amerikadan oluyor bazen japonyadan bazen çinden sürekli değişebiliyor. Bu yüzden satın almadan önce belirli bir ülkeden istiyorsanız mutlaka bunu belirtip sistemlerde aktif mi değil mi sormanız gerekiyor aksi takdirde hindistanlı gerçek kullanıcılarla baş başa kalabilirsiniz.

İnstagram’da gerçek yabancı takipçi satın alanlar ya yurt dışına yönelik ticaret yapıyor ya da yurt dışında yaşıyor bu yüzden yaşadıklara veya iş yaptıkları ülkelere yönelik takipçi satın alıyorlar. Bir keresinde bir müşterimiz sadece o bölgenin dilini öğrenmek için güney amerikalı instagram takipçisi satın almıştı. Gerçekten yabancı bir kişiyle konuşarak pratik yapmak dil öğrenmenin en etkili yolları arasında 🙂 neyse çok çeşitli sebeplerden instagram yabancı takipçi satın alma işlemi yapan kişiler mevcut bana sorarsanız en büyük artısı takipten çok fazla çıkmamaları olucaktır. Düzenli takipçi yüklemelerinde belli bir seviyeye ulaştıktan sonra yabancı takipçi satın almak çok mantıklıdır , takipçi sayınız 90.000’ lere ulaştı artık hesabınızın etkileşimi son derece iyi ve çok güzel şekilde ilerliyorsunuz ama takipçinizi 100.000’in üzerine çıkartıcaksınız bu sırada işinize en iyi yarıyacak instagram hizmeti instagram yabancı takipçi satın almak olacaktır.Çünkü instagram yabancı takipçi datalarında 1 Milyon instagram takipçi mevcuttur. Bazen bu rakam daha fazla olur bazen daha az ama genelde hep yüksek sayılarda seyretmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]