instagram görüntülenme satın almak

İnstagram Video Görüntüleme Satın Almak

Bugün instagram video görüntüleme satın almak veya diğer anlamıyla instagram izlenme satın almak tam olarak nedir , ne işe yarar bundan bahsedicez. İnstagramda videolarınızın ne kadar çok kişi tarafından izlendiğini gösteren sayaç aynı zamanda videonuzun ne kadar çok tutulup popüler olduğununda bir göstergesi olarak kabul edebiliriz instagram video görüntüleme sayacını.

Çoklu fotoğraf ve video paylaşımlarınızda bu sayaç dahil değildir normal beğeni gelir resimlere geldiği gibi.Bir videonun 1 kere izlenmiş olabilmesi için videoyu açan kişinin en az 3 saniye boyunca videoyu seyretmesi gerekiyor ve böylece 1 izlenme elde ediliyor. Videonun ne kadar beğeni aldığını görmek için ise görüntülenmelerin üzerine tıklamanız yeterli olucaktır kaç beğeni aldığı o zaman açılıyor.

Gelelim instagram video görüntülenme satın almak nerede işinize yarıyacak firmanızın tanıtım reklamlarında, yeni çıkardığınız şarkının tanıtım videosunda, bir reklam videosunda veya izlenmesinin artmasını istediğiniz herhangi bir videoda bu yola başvurabilirsiniz üstelik instagram izlenme hilesi yapmış sayılmıyorsunuz görüntülenmesini yükseltmek istediğiniz videonun sadece linkini bizimle paylaşmanız yeterlidir.

Videolarınız 1000 izlenme sayısına ulaştıktan sonra keşfete ve popüler paylaşımlar arasına düşmeye başlar ve daha çok kişi tarafından izlenir, paylaşımınızla alakalı olarak insanların etkileşimleri ve aldığınız geri dönüşler aynı oradan 2’ye katlanır. Kesinlikle bir tanıtım videosu için en az 1000 olmak üzere instagram izlenme satın almak gerekiyor. Kişisel veya ticari olmayan ufak çaplı videolarınız için 1000 altında satın alım yapabilirsiniz onlar için en düşük instagram 200 görüntüleme paketi mevcuttur.

Paketlerimizi burdan inceleyebilirsiniz instagram video görüntüleme satın almak; takipcisatinalmak.com.tr/instagram-video-goruntuleme Kredi kartı veya havale ile alabilirsiniz sitemizde 20.000 maksimum görüntülenme paketi mevcuttur. İstenildiği takdirde 500.000 izlenmeye kadar gönderim yapabilmekteyiz. Özel siparişler durumunda instagram videonuzu 500.000 izlenmeye kadar ulaştırıyoruz, bunun için lütfen iletişme geçip sistemin durumu hakkında bilgi alın.

Bunun dışında instagram video görüntüleme hilesi ile yapmış olduğunuz video izlenmeleri hesabınızı büyük tehlike altına atacaktır. Hem spam olup kilit yeme olasılığınız hemde hesabınızın çalınma riski vardır. Bu yüzden reklam çalışmalarınızda böyle hesabınızı tehlikeye atacak instagram hilelerine başvurmanızı önermiyorum aklınıza takılan soru işaretleri için alt tarafta yorum kısmı açık sorularınıza en kısa sürede yanıt vermekten mutluluk duyarız şimdilik hoşçakalın .

[Toplam:0    Ortalama:0/5]