İnstagram takipçi silme

İnstagram satın alınan takipçileri silme

İnstagram satın alınan takipçileri silme işlemi çok uzun ve meşakatli bir iştir henüz otomatik bir sistem sayesinde takip ettiğiniz kullanıcıları silebilmeniz mümkün gözükmüyor bu yüzden almış olduğunuz ve memnun kalmadığınız takipçilerinizi tek tek mobil bir cihazdan elinizle takipten çıkarmanız gerekiyor bunun içinde takip etmesini istemediğiniz hesabı takipçi listenizde bulup en sağındaki 3 nokta yere basarak takipten çıkar demeniz yeterlidir.

Bazı instagram uygulamaları var hesapların aktifliğini pasifliğini belirleyip kaldırmanıza yardımcı oluyor ama onlarda tamamen güvenilir değil bu yüzden sağda solda gördüğünüz mobil uygulamalar vs çoğu fake araçlardır. Giriş yaptıktan itibaren hesabınızın şifresi ellerine geçer ve çalınma riskine girmiş olursunuz. Uygulamaları kullanmak yerine her gün 10 dakikanızı ayırıp 10 günde  1000 kullanıcı silebilirsiniz. Kulağa can sıkıcı geliyor  fakat sahte takipçi satın almadan önce iyi düşünmelisiniz bu yüzden bot takipçi satın alıyorsanız üzerine mutlaka gerçek türk attırmanızı tavsiye ederim.

İnstagram satın alınan takipçileri silme işlemine gelince çok basit bir işlem ufak bir araştırmayla sizde bulabilirsiniz lakin bulamayanlar ve instagram kullanmaya yeni başlayanlar için aşağıda fotoğraflı şekilde göstericem. Unutmayın sadece mobil cihazlardan (tablet,telefon) silme işlemini yapabilirsiniz.

  1. Adım sizi takip eden kişilerin listesine giriyorsunuz.(Takipçiler)
instagram takipçiler sayfası
instagram takipçiler sayfası

2. Adım silmek istediğiniz takipçinin en sağ köşesindeki üç noktaya tıklıyoruz.

İnstagram takipçi çıkarma
İnstagram takipçi çıkarma

Ve takip etmesini istemediğiniz kişiyi takipten çıkarıyorsunuz. Gerçek kişileri takipten çıkarsanızda bilgi mesajı uyarı vs gitmiyor. Bot takipçileri silerken bu işlemi tek tek günde 10 dakikanızı ayırarak sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz hızınıza ve zamanınıza bağlı tabi sıkılmazsanız 1 saatte uğraşabilirsiniz şimdiden kolay gelsin 🙂

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]