İnstagram Hizmetleri

İnstagram hizmetleri içerisinde ; İnstagram Türk Takipçi Satın Almak, İnstagram Yabancı Takipçi Satın Almak, İnstagram Beğeni Satın Almak, İnstagram Oto Beğeni Satın Almak ve İnstagram Video Görüntüleme Satın Almak paketleri bulunmaktadır. Bunlar bir instagram hesabını başarıya giden yolda daha hızlı ve kolay yoldan götürmeyi başaracak paketlerdir.

İnstagram yorum satın almak ‘ta bunlara dahil olabilir ancak yorum satın almayı çok sağlıklı bulmuyorum aşırıya kaçıldığı zaman saçma sapan hesaplardan bir sürü alakasız yorumun gelmesi inandırıcı durmuyor , belki ben bu işi biliyorum diye gözüme çarpıyordur ancak yinede hoş durmuyor bu yüzden yorum satın alma işine girmenizi tavsiye etmiyorum yorumları okuduğunuz zaman ya kendisini sürekli öven yorumlar ya da yapmacık mesajlar komik bir görüntü anlıycağınız .

bakınız;

İnstagram sahte yorum
İnstagram sahte yorum

Komik dimi 🙂 Neyse instagram yorum satın almak yinede isterseniz iletişime geçebilirsiniz takipcisatinalmak.com.tr/iletisim

 

Şüphesiz instagram hizmetleri içerisinde en popüler ve kullanışlı olanı İnstagram Türk takipçi satın almak olucaktır detaylarını önceki yazımızda belirtmiştik . Hızlı ve sorunsuz şekilde teslim ettiğimiz takipçilerde ki tek sorun şudur . Aktif kullanıcı oldukları için %10 20 arası takipten çıkma oranı vardır daha fazla olursa onuda telafi ediyoruz.İnstagram Türk takipçi satın alma işlemini azar azar düzenli aralıklarla kullanmanız tavsiye olunur.

 

İnstagram yabancı takipçi satın almak , isteğe göre değişiyor kimisi bot kullanıcı istiyor kimisi gerçek kullanıcı ama instagram yabancı takipçilerde takipten çıkma daha az oluyor, eskiden yabancı takipçi diye bot kullanıcılar atılırdı hala daha bazı yerlerde bot kullanıcılar atılıyor biz bot atmıyoruz çünkü onların silinme riski %90 kullanılmayı bırakılmış pasif hesaplardan atıyoruz genelde instagram yabancı takipçi paketlerinde. Eğer isterseniz aktif kullanıcıda gönderebiliriz satın alma işlemi yaparken belirtmeniz yeterlidir.

 

İnstagram’da paylaştığınız fotoğrafların ne kadar çok beğeni alması paylaşımınızın ve hesabınızın etkileşimini o kadar çok arttıracak ve sizi popüler ve bulunabilir yapmak adına büyük bir adım atmanızı sağlayacaktır.Bu yüzden İnstagram Beğeni Satın Almak gerçekten işe yarayan popüler bir instagram hizmetidir.Bununda detaylarıyla ilgili bilgiyi ilerleyen makalelerimde paylaşıcam körü körüne hesabınıza yüklenmemeniz gerekiyor doğallık önemli unutmayın.

 

İnstagram beğeni satın almanın bir diğer etkili ve işe yarar yolu ise otomatik instagram beğenisi satın almaktır. İnstagram Oto Beğeni Satın Almak 30 Günlük süre boyunca attığınız her resime satın almış olduğunuz miktar kadar beğeni gelir siz sadece resim paylaşımınızı yaparsınız. Burda önemli olan hesabınızın gizliliğinin resim attığınız esnada açık olmasıdır . Hesap gizliliği kapalıyken resim atarsanız ve beğeni gelmez ise müşteri temsilcinize yazıp kısa süre içerisinde sorunu çözebilirsiniz. Bir çok firma ve şahıs yıllardır otomatik beğeni satın almaya devam etmektedirler ve hesaplarının şu anki konumları gayet iyi durumdadır. Yeni açılmış hesaolarda bunu tavsiye etmiyoruz nedenlerini ileride yeni makalem instagram oto beğeni satın almak ‘ta açıklıycam şimdilik dediğime uyun kendi açınızdan pişman olmuycaksınız.

 

Paylaştığınız videoların daha fazla kişiye ulaşması ve keşfette daha çok bulunması için belirli bir görüntüleme üzerine çıkması gerekiyor instagram video görüntüleme satın almak burda çok işe yarıyor kesinlikle duyulmasını paylaşılmasını izlenilmesini istediğiniz her video için instagram video görüntüleme satın alabilirsiniz.

 

Bu makalemde stabil olarak çalışan ve sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok kullanılan instagram hizmetleri ‘nden bahsettik her bir hizmet için ilerleyen zamanlarda detaylı birer makale hazırlıycam herkesin kafasındaki soru işaretleri gitsin. Tüm makaleleri elimden geldiğince en doğru şekilde yazmaya çalışıyorum hatalı olduğum yerlerde belirtebilirsiniz görüşlere açığım sitemde paylaşırım kendinize iyi bakın.

 

İnstagram Hizmetleri
İnstagram Hizmetleri
[Toplam:2    Ortalama:5/5]