instagram hesabı kapatma 2018

Instagram Hesabı Kapatma 2018

Instagram Hesabı Kapatma 2018 Yılında Nasıl Yapılır ?

Bu işlem çok basittir arkadaşlar kısa yoldan çözümü anlatıcam ama instagram neden kapatılır önce onun hakkında ufak bir makale yazmadan olmaz instagram hesabı kapatma 2018 yılında vereceğim instagram hesap silme linkinden çok kolay şekilde yapılabilmektedir. Bugün baktığımız zaman Türkiye’de sosyal medya kullanımı bağımlılık haline gelmiştir bir çok insanda ( buna bende dahilim ) wc’de, yemekte, misafirlikte, misafirlerin yanında, arkadaş ortamında, aile içinde, işte, okulda, otobüste, minibüste kısacası her yerde herkesin elinde telefon başı öne eğik birşeylerle uğraşırken kendi kendine gülerken etrafında neler olduğundan bir haber telefonda instagram’da saatlerini geçirirken görebilmekteyiz.

Bu insanların bir çoğu sosyal medyayı sadece eğlence amaçlı kullanmaktadırlar (ticari amaçlı kullananlara lafım yok), sizlerde bu eğlence amaçlı instagram hesabı kullanıp çok daha önemli işleri varken saatlerini günün büyük çoğunluğunu instagram’da arkadaşlarınızın veya başkalarının fotoğraflarına bakarken veya komik videoları izlerken geçiriyorsanız geçmiş olsun sizde instagram bağımlıları arasındasınız ve bu gerçek anlamda büyük bir sorun.

Büyük bir sorun ama çözmeside bir o kadar kolay yani kendi elinizde bu işten kurtulmak instagram hesabı kapatma 2018 yılında vereceğim linkten çok basit şekilde yapılabilmektedir içiniz rahat olsun. Şöyle düşünün hayatınızdan instagram’ı çıkarttınız telefonunuzu elinize aldığınızda giriş yapıp vakit geçircek bir instagramınız yok :/ insan boşlukta hissediyor kendisini dimi. Düşünün instagram gibi ufacık bir telefon uygulaması hayatınızda ne kadar büyük bir yer kaplamış ve normalde ona harcayacağınız zamanı işinize , sevgilinize, evinize, çocuklarınıza ayırsanız çok daha iyi bir iş hayatı çok daha iyi bir aile babası veya evlat olabilirdiniz 🙂 bu yüzden bu instagram hesabı kapatma olayınını araştırmaya başladınız ve bu yazıma denk geldiniz. Sadece instagram hesaı kapatmak isteyenler instagramın bağımlısı olanlar değil sevgilileri istemediği için veya eşleri istemediği için instagram kapatanlarda mevcut onlar konumuz dışında .Eğer gerçekten instagramın sizin hayatınızı ele geçirdiğini ve kurtulamayacağınızı düşünüyorsanız büyük yanılıyorsunuz bir kaç adımda nasıl instagramdan kurtulunur görücez hep beraber . Herşey sizin elinizde bir iki parmak hareketiyle komple instagram hesabı kapatma işlemini yaptıktan sonra instagramı telefonunuzdan kaldırın ve kurtulun.

Vermiş olduğum instagram hesap silme linkine tıkladığınızda karşınızdaki sayfada neden silmek istiyorsunuz diye bir seçenek var ordan istediğinizi seçip şifrenizi girip işlemi tamamlıyabilirsiniz.

Instagram Hesabı Kapatma 2018

NOT : Öncelikle size geçici olarak devre dışı bırakmayı değil tamamen silme yolunu gösteriyorum ve bu vermiş olduğum linki kullanırsanız instagram hesabınız tamamen kapatılır. O yüzden bu işlemi yapmadan önce kararlı olun .

instagram hesap silme 2018
instagram hesap silme

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]