instagram giriş

Instagram Giriş

Giderek artan popülerliği sayesinde instagramın bugün dünyada yaklaşık olarak 350 milyon kullanıcısı bulunmakta ve bir çoğu yeni instagram kullanıcısı olduğu için tam olarak nerden nasıl kullanılcağını bilmemekte bu yüzden instagram giriş sayfası olarak internet tarayıcılarından giriş yapıp kullanmaya çalışmaktalar. Instagram girişi mobil olarak telefon veya tabletlerinizden yapılmalıdır android veya ios uygulaması indirdikten sonra tüm özelliklerini sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızdan internet tarayıcınızı açıp instagram hesabına giriş yaparak sadece belirli başlı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bunlar beğeni yapmak, yorum yapmak, takip etmek, takipten çıkarmak, profilinizi düzenlemek, ayarlar kısmına giriş yapıp uygulamalarınızı görmek, şifre değiştirmek, bildirim ayarlarını düzenlemek, keşfet kısmını gezmek ve takipçilerinizin attığı hikayeleri izlemek. Mobilde yaptığınız bir çok şeyi yapabiliyorsunuz instagram hesabına giriş yaparak.

Ancak en önemli özelliğini kullanamadıktan sonra bilgisayardan giriş yapmanızın çok fazla bir artısı yok bu yüzden instagramı her zaman mobilden açmalısınız tam özellikleriyle kullanabilmeniz için. Androidler için google play, ios işlemcili telefonlar için apple storeden instagram yazarak tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. Diğer yandan telefonda yapamadığınız bir özellik instagram izin verilen uygulamalarınız kısmını yönetmek için bilgisayardan instagrama giriş yapmalısınız. O zaman sizi şöyle alalım ; instagram.com

Bilgisayardan instagram giriş yapmak isterseniz karşınıza böyle bir ekran gelecek kayıt olduğunu giriş bilgilerinizle sağlıklı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Farklı instagram giriş tarzı siteler var onlara giriş yaparsanız hesabınız başka uygulamalara girer ve başkalarının eline geçer buna çok dikkat etmelisiniz.

bilgisayardan instagram giriş sayfası
bilgisayardan instagram giriş

Diğer yandan telefondan instagram giriş yaparken karşınıza böyle bir ekran çıkıcak tekrarlıyorum farklı uygulamalara giriş yapmamalısınız aksi takdirde hesabınızın çalınma riski çok yüksek. Başkalarının hesabınıza erişimine izin veriyorsunuz bu yüzden instagram girişi yaptığınız yere dikkat etmelisiniz.

telefondan instagram giriş
telefondan instagram giriş

Instagram’ı yeni kullanmaya başlayanların sıkıntı yaşayabileceğini düşünerek bu yazıyı yazıyorum olur olmaz yerlere girerek instagram hesaplarınızı tehlikeye atmayın yapacağınız yanlışlarla birlikte hem kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmış olacaksınız hemde sizi takip eden yakın çevrenizi tehlikeli insanların tuzağına düşmeye açık şekilde bırakacaksınız bu yüzden şifrelerinizi nerelere girdiğinizden mutlaka emin olmalısınız, instagram giriş sayfalarını makalede net bir şekilde anlattım aklınıza takılan soru işaretleri olursa yorum olarak altında paylaşabilirsiniz şimdilik hoşçakalın.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]