instagram aktif takipci satin alma

İnstagram Aktif Takipçi Satın Alma

İnstagram aktif takipçi satın alma işlemi basit güvenilir ve en hızlı instagram sayfanızın etkileşimini arttırabileceğiniz yöntemlerden birisidir, bu yola başvurmadan önce hesabınızda ne kadar etkileşim aldığınızı iyi analiz etmeli ve ne kadar takipçi yüklemesi yapacağınıza karar vermiş olmanız gerekiyor.İnstagram takipçi satın alırken ucuz ve çok olanı seçmeniz markanız açısından bir felakete ve rezalete dönüşebilir bunu hiç bir zaman unutmayın artık 300 milyona aldığı 30 bin takipçiyle fenomen olduğunu sanan veya reklamını iyi yaptığını zanneden saçma sapan hesaplar doldu ve taştı özellikle instagram’da şöyle bir baktığınız zaman dışardan bir analiz etmeye kalkın hesapların çoğu çöp olmuş durumda bu yüzden sadece takipçi yüklemesi yaparak reklamını iyi yaptığını sananlardan olmamakta fayda var detaylı olarak uzun uzadıya bir yazı yazacağım ileride sizler için okurlar şimdilik aklınızda bulunsun.

İnstagram aktif türk takipçilerde şöyle bir sorun var malesef ki; Yükleme yapıldıktan sonra istemeyen takipçiler hesabı takipten çıkıyor isteyenler kalıyor orana vurmuş olursak bazen %30 bazen %40 bazende hesabın yaptığı paylaşımlar çok ilgi çekici oluyor ve %5 takipçi kaybı yaşanabiliyor, bu yüzden net bir rakam vermek doğru olmaz yapılan paylaşımlarla alakalı birazda, ne kadar ilgi çekici ve zengin içerikler paylaşılırsa sizler için o kadar iyidir.

Eğer aklınızda instagram aktif takipçi satın alma işlemi yapmak var ise web sitemizdeki paketleri inceleyebilirsiniz. İnstagram Aktif Türk Takipçi Satın Al hesabınıza en uygun olan paketi seçmek için bize danışabilirsiniz.

Yeni açılan instagram hesapları ve henüz etkileşimini tam olarak oturmamış olan marka veya kurumsal firmalara yüksek takipçi paketlerinden başlamalarını önermiyoruz. Göz önünde bulunan marka veya firmalar birden takipçi yükselişiyle çok dikkat çekebilirler ve de çok sağlıklı olmaz hesap açısından. Ufak paketlerden satın alıp düzenli aralıklarla yükleme yapılması çok daha sağlıklı olacaktır. Misal veriyorum yeni açılmış bir inşaat firmasının 200 takipçili bir hesabı var ve attığı resim başına 50 beğeni geliyor, bu hesap 5000 takipçi satın aldığı zaman beğenisi az olduğu için komik duracaktır ve hoş gözükmüycektir. Bunun yerine 250 gerçek takipçi satın alarak kaç takipçinin takipte kaldığını kaç takipçinin etkileşime girdiği bakılarak belirli zaman aralıklarıyla yükleme yapmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]