Facebook yabancı beğeni

Facebook Yabancı Beğeni

Uygun fiyatları ve 500.000 ‘ e yaklaşan data imkanı ile Facebook yabancı beğeni satın almak bugün herkesin çok tercih ettiği facebook sayfa beğenisini yükseltmenin en kolay ve hızlı yollarından birtanesidir.Makalemizde detaylarından bahsedicem, Facebook yabancı beğeni paketlerini burdan inceleyebilirsiniz; takipcisatinalmak.com.tr/facebook-yabanci-begeni  . Şu anda sitede hali hazırda kredi kartı ile ödeme yapıp satın alabileceğiniz paketler minimum 1.000 adetten başlayarak maksimum 10.000 adet olarak mevcut bulunmaktadır.

Daha fazla beğeni satın almak için 50 bin 100 bin gibi miktarları bizimle irtibata geçip sistemin durumunu sorguladıktan sonra havale ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz.Daha önceki facebook hizmetleri konumuzda Facebook yabancı beğenilerden biraz bahsetmiştik. Artılarını sayarsak eğer ucuz olması, sayfayı beğenenlerin takipte kalması silinmemesi ve alabileceğiniz beğeni sayısının 500.000’e kadar kapasitesi olması avantajlarıdır. Dezavantajlarına gelicek olursak yaptığınız paylaşımlar türkçe olacağı için çok fazla bir etkileşim göstermiyceklerdir hepsi bu.

Önemli Not: Eğer yeni açtığınız ve etkileşime ihtiyacı olan bir sayfanız varsa ve daha kendinize paylaşımlarınızı takip edecek bir kitle oluşturamadıysanız kesinlikle Facebook Yabancı beğenileri önermem öncelikle Türk beğeni satın alarak sayfanıza organik gerçek Türk kullanıcılardan oluşan bir takipçi kitlesi oluşturmanız şart aksi takdirde içi boş bir sayfa olur ve yaptığınız paylaşımlar istediğiniz potansiyelde kullanıcıya ulaşmaz ve çalışmalarınız boşuna gider, daha önceki yazımızda Facebook Türk beğeni hakkında detaylıca anlatmıştık burdan inceleyebilirsiniz.;takipcisatinalmak.com.tr/blog/facebook-turk-sayfa-begeni/

 

Yabancı beğeni satın almak daha çok beğeni sayısını yükseltmiş kendine organik bir kitle oluşturmuş sürekli yükselen bir ibre ile etkileşimi artmakta olan sayfalar için uygun fiyata ve hızlı şekilde beğeni sayılarını yükseltmenin en avantajlı ve kolay yoludur. En çok bu tarz sayfalarda kullanılması insanların işine yaramaktadır diğer türlü avantajları size dezavantaj olarak dönüşebilir. Bu yüzden kendini kanıtlamış yükselmekte olan ve etkileşimi sürekli artan hesaplarınız için facebook yabancı beğeni satın almanız tam isabet olacaktır.Ortalama 500.000’e kadar gönderim yapılabilmektedir ama bir kerede bu kadar çok yükleme yapılmasını tavsiye etmiyorum, hesabın şu an ki beğeni sayısına ve aldığı etkileşime göre alacağınız rakamlar değişebilir yüksek miktarlarda satın alma yapmak istiyorsanız önce bizimle burdan iletişime geçip sistemin durumu ve facebook sayfanızın analizi için danışmanız gerekmektedir ; İletişim takipcisatinalmak.com.tr/iletisim . Aklınıza takılan diğer soru ve sorunlar için yorum bırakmayı unutmayınki başkalarıda sorduğunuz sorulardan aldığınız cevapları okuyarak yararlanabilsin 🙂 şimdilik hoşçakalın diğer yazımda görüşmek üzere.

[Toplam:1    Ortalama:2/5]