Facebook Resim Beğeni

Facebook’un en cezbedici noktalarından biri paylaşım yaptığınız resimin aldığı beğeni sayısıdır.Az beğeni alırsanız bu resimin kötü olduğunu göstermez, sosyal medyayı özellikle Facebook’u yeterli derecede etkin kullanamadığınız anlamına gelmektedir (Yeni hesaplar hariç). Bugün en popüler Facebook hizmetleri ‘nden olan Facebook resim beğeni satın alma hakkında detaylı bir makale paylaşıcam. Öncelikle resim beğeni paketlerini şuradan inceleyebilirsiniz; takipcisatinalmak.com.tr/facebook-resim-begenisi

Facebook beğeni hilesi sistemlerine giriş yaparak hesabınızın başkalarının eline geçmesine müsade etmiş sayılırsınız. Yetkilendirerek beğeni kazanma işlemi yaptığınız için tüm giriş bilgileriniz ve yetkileriniz o panelin sahibine geçmiş olur. Bu yüzden kesinlikle beğeni kazanmak için bu tarz uygulamalara giriş yapmayın, resimlerinizin beğenisiz kalması çok daha iyi olacaktır. Hesabınız başkalarının elindeyken neler yapabilirler başka bir makale konusu olur ilerde paylaşabilirim. Diyeceğim o ki eğer facebookta resimleriniz için beğeniye ihtiyacınız var ise gerçekten, sosyal medya hizmeti alabileceğiniz bir yer araştırmasına girip ( mesela biz 😀 ) profesyonel anlamda bir hizmet almanız en sağlıklı sosyal medya yönetim biçimi olacaktır.

Bu işe yeni başlıyorsanız kesinlikle tek resim için yüksek miktarlarda beğeni satın alımı yapmanızı tavsiye etmiyoruz inandırıcılığını yitirmiş olacaktır ve almış olduğunuz hizmetin bir anlamı kalmıycaktır. Baştan aşağı bariz hile olduğu belli olan bir hesaba başkalarınında saygısı ve güveni kalmayacaktır bu yüzden adımlarınızı sakin aceleci olmadan emin olarak atmalısınız.Bu devirde herkes sosyal medya uzmanı 🙂 siz araştırarak ve bazı şeylerin farkında olarak bilinçli hareket edin bu sizi zarara sokmaz aksine kazanan taraf olursunuz.

Bu hizmetin teknik detayına geldiğimiz zaman yapmanız gereken çok birşey yok beğeni olmasını istediğiniz resimlerin linkini vermeniz ve kaç adet beğeni olacağını belirlemeniz yeterli. Facebook resim beğeni satın alırken danışman arkadaşımızla görüşüp hangi resimlere kaçar adet istediğinizi söylemenizde yeterli olacaktır linki vermenize gerek yok profil linkiniz yeterlidir. Aklınıza takılan herhangi bir soru için iletişime geçmekten çekinmeyin . Şunuda eklemekte fayda var firmalar ve markalar için bu söylediklerim geçerli büyük ölçekli firmaların çoğu zaten sosyal medyaya önemli ölçüde yatırım yapmakta ve sürekli geliştirmekte, yeni açılmış ve büyümekte olan diğer firma ve markalar kesinlikle sosyal medyaya büyük yatırımlar yapmalı marka bilinirliğini ve akıllarda kalıcılığını arttırmalıdır, bu yüzden yapacağınız her yatırım firmanıza ve markanıza geri dönüş olarak sağlanacaktır iyi veya kötü almış olduğunuz hizmete bağlı olarak bu da sizin elinizde şimdilik hoşçakalın görüşmek üzere.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]