facebook hesap silme 2018 nasıl yapılır

Facebook Hesap Silme 2018

Öyle insanlarla karşılaşıyorum ki hayatlarının her anlarını facebook’a bağlı olarak yaşıyorlar, en mutlu günleri veya en kötü günleri sürekli burdan durum bildirimi yaparak insanlara tüm özel hayatlarını reklam ediyorlar çoğuda bundan hoşnut durumda kimisi bile isteyerek yapıyor kimisi ise bulunduğu bu aptal durumdan iyice rahatsız olmaya başlıyor.Bu durumda gelinen son noktada facebook hesap silme 2018 yılında nasıl yapılır araştırmasına girmek oluyor 🙂 ama çoğunluğu hesap dondurmayı facebook hesap silmekle karıştırıyor ve hesabı donduruyor . Biz bu makalemizde facebook hesabını komple silme nasıl olur baştan sona en basit şekilde anlatıcaz.

Facebook’u normal kullanan aşırıya kaçmayan insanlar için facebook esiri olmak söz konusu değildir tamamen eğlence amaçlı sadece canları istediğinde giriş yapan eğlenen insanlar onlar bu durumdan tam anlamıyla keyif alırlar ama facebook kölesi iseniz hayatınızı kontrol etmeye başlar ve bir süre sonra yaptığınız herşeyi sadece facebook’ta durum paylaşımı yapmak için icraate geçirirsiniz ve bu durumda geldiğiniz nokta facebook’un yani sanal dünyanın sahte yüzlerinden biri olduğunuz gerçeği..Öyle  bir ruh haline bürünüyorlar ki gerçek hayatta mahalleden tanıdığınız şahıslar facebook’ta ya vatan kurtarıyor ya şeyh olup insanlara fetva veriyor ya da siyaseti yalamış yutmuş insanlara akıl veriyor. Gerçek kimliğinde ise .. orasını siz doldurun illaki vardır etrafınızda bu şekilde tanıdığınız insanlar.

Bu yüzden facebook’tan sıkılan sahte insanların sahte hayatlarından kopmak için bir adım atan sizler büyük bir erdem göstererek bu dünyadan ayrılmak için en doğru yolu en garanti ve temiz yöntemi facebook hesabı silme işlemini yapmak için burdasınız ve doğru yerdesiniz. Sözü fazla uzattım biliyorum çünkü bu konu üzerine sayfalarca yazı yazsak yinede yazmaya devam ederiz, öyle can sıkıcı bir durum. Bir diğer taraftan sadece bu yüzden facebook hesabı silmek isteyenler yok, yeni evlenip facebook hesabı silen veya sevgilisi istediği için facebook hesabı silen arkadaşlarda çok onlarıda bu konu altında çözüme ulaştırabilirsem ne mutlu bana.

Facebook’u eğlence amaçlı kullanmayıp hayatını esir eden kişilerden olmayın! Facebook’tan faydalanın ticari amaçlı kullanarak işletmenizin reklamını yapın , uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşma tertiptleyin grup oluşturun mizah yapın ama kendinizi esir etmeyin aşağıda vereceğim link ile facebook hesap silme 2018 yılında nasıl olur çok basit bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle komple sildikten sonra resimleriniz videolarınız gideceği için isterseniz şurdan bir yedeğinizi alın >  Facebook hesap yedeği alma facebook verilerinin kopyasını indir seçeneğinden yedekleyin.

Gelelim facebook hesabını tamamen silme işlemine onuda burdan tek tıkla kolayca halledebilirsiniz; Facebook hesap silme

facebook komple silme 2018
facebook komple silme
[Toplam:1    Ortalama:1/5]