Kısa sürede 10k Instagram takipçi kazanma

Kısa Sürede 10 K Instagram Takipçi Nasıl Kazanılır

Bu makalemde size kısa sürede 10k Instagram takipçi nasıl kazanılır bundan bahsedicem ve sizde dediklerimi uygularsanız 10k gerçek organik takipçiye ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz. Instagram kullanmaya yeni başlandığında, hesabınız üzerinden kaç takipçiye ulaşacağınızı hayal etmek heyecan verici olabilir. Ama gerçek şu ki, ilk 10,000 Instagram takipçisi ulaşılması en zor olan rakamlardan biridir. Neden mi? Kimse henüz kim olduğunuzu bilmiyorda ondan.

Kendinizi başarılı bir marka ve etkileyici biri olarak kanıtlamanız gerekiyor. Bunun mümkün olmadığı kuşkusuna kapılmayın sadece sabır ve düzenli bir çalışmayla başarabilirsiniz. Instagram’da takipçilere nasıl ulaşacağınız konusunda bu kılavuzu takip ediyorsanız, yaklaşık altı ay içinde 10.000 organik ve gerçek takipçi elde etmiş olacaksanız.

Nasıl Instagram Takipçisi Arttırılır.

# 1. Instagram Etkileşim Gruplarına Katılın

Instagram’da takipçi kazanmayı öğrenmeye yeni mi başlıyorsunuz? Bu taktik yeni başlayanlar için en iyisidir. Bazı Instagram kullanıcılarının takipçilerinin hızlı bir şekilde arttığını görürsünüz. Sizden farklı neler yapıyorlar ? Etkileşim gruplarına katılıyorlar. Sizde facebook üzerinden instagram engagement olarak arama yapabilir veya kendi kurduğumuz Instagram Türkiye Etkileşim Grubu‘na katılabilirsiniz.

En büyük Instagram gruplarına katılmak cazip gelse de gerçek şudur, ilgi alanınıza bağlı kalarak Instagram takipçilerinin size yakın tarzda hesaplardan oluşan bir gruba katılmanız size daha çok fayda sağlayacaktır. Seyahat, güzellik, moda ve daha fazlası için etkileşim grupları bulabilirsiniz.

Bu gruplarda, ilgi alanlarını paylaşan kişilerden takipçiler ve beğeniler kazanabilirsiniz. Ancak dikkati çekmek konusunda ciddiyseniz, gruba katılan kişilerin hayran sayfalarını takip ederek de etkileşim oluşturmalısınız.

Bu stratejiyi kullanarak birkaç hafta içinde 2,000 yeni takipçi kazanmak çok basittir.

Anında satışlarınıza yardımcı olamasa bile, size güvenilirlik kazandırır, böylece Instagram sayfanız sadece 38 takipçiniz olduğu günlerden çok daha güvenilir ve kalifiye bir hal almaya başlamış olur. Bu yöntem Instagram’da takipçi kazanmak için birkaç hafta boyunca uygulanabilecek uzun vadeli olmayan kısa bir stratejidir.

# 2. Diğer Hesapların Paylaşımlarını Repost Yapın

Instagram hesabını oluştururken, tüm yayın stratejimiz diğer kişilerin içeriğini yeniden yayınlamak üzerine olabilir. Bunu spamlanmadan yapmanın tek yolu, açıklamanızda orijinal içerik sahiplerini, her seferinde etiketlemek. Instagram politikalarını yeni güncellendi ve başkalarının paylaşımlarını yeniden yayınlamadan önce izin istemeniz gerekiyor.

Neden başkalarının içeriğini kendi Instagram hesabımda göndermeliyim ?

Çünkü içeriği yeniden yayınlamanın daha kolay olduğunu hepimiz biliyoruz. Ayrıca, görsel ve video içeriklerimiz başkasınınki kadar iyi olmayabilir. En azından bu konuda dürüs olalım!

Peki neyi repostlayacağımızı nasıl bilicez ?

Instagram’da oldukça aktif olmalısınız. Bu yüzden, ilgi alanınıza giren hashtag’ların listesine göz atın ve diğer hayran sayfaları (rakiplerim değil) tarafından yayınlanan, ancak bireysel kullanıcılar tarafından yayınlanan en iyi paylaşımları bulmak için biraz araştırma yapın.

Daha sonra fotoğraf ve videoların en çok hangi tepkileri aldığını görmek için incelemeler yapın. Başka birinin gönderisini paylaşma isteğini hissettiysem, sayfama yeniden göndermem gerektiğini biliyordum. Dolayısıyla, Instagram’da takipçi arttırmayı hedefliyorsanız, bu yüksek etkili strateji yeni başlayanlar için yeterince basittir.

# 3. Instagram Takipçilerinizden Fotoğrafınızı Paylaşmalarını İsteyin

Yeni başlayanlar için bu strateji ile çok daha kolay bir şekilde ve kısa sürede Instagram takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Nasıl ? Sosyal kanıt ile güvenilirliğiniz ve reklamınız yapılacak!

Bunu yaparken takipçisi az ama organik ve kendi kitlesi olan etkileşim alan hesapları seçmeyi deneyin başlangıç için maksimum 5000 takipçili bir instagram hesabı ile anlaşabilirsiniz. Ona teklif sunun ürünlerinin reklamını yapması karşılığında bir miktar para veya hediye kıyafet gibi. Ya da isterseniz onun promosyon kodu ile gelen müşterilere % belirleyip indirim yapabilirsiniz böyle bir ortaklık teklif edin.

Bunu yaparken tek dikkat etmeniz gereken hesabın en az 10 paylaşım öncesinden şu anki zamana kadar aldığı etkileşime ve takipçilerinden gelen tepkilere göz atın ve ona göre anlaşma yapın bot hesaplarla şişirilmiş ve takipçi arttırmış hesaplar sizin işinizi görmeyecektir.

# 3. Kişileri Etkileyen Tutarlı Bir Stil Oluşturun

Bunun, Instagram’da takipçileri elde etmenin “aman aman” yollarından biri olmadığını biliyorum. Ama öyle değil. İşte nedeni: Yayınladığınız içerik nedeniyle insanlar sizi takip etmiyor, ancak göndereceğiniz gelecekteki içeriğin nasıl olacağını düşündüklerinden dolayı takibe alıyorlar.

Tutarlı bir üslup veya temaya sahip olmak sadece bir markalaşma oyunundan daha fazlasıdır, Instagram hesabınız için takipçilerinizin veya potansiyel takipçilerinizin güvenebileceği bir beklenti yaratmakla alakalıdır.

Her gün aynı tür içerikten daha fazlasını görmek istiyorlar.Bu tutarlılığı her gönderiyle sağlayabiliyorsanız, takipçilerinizi Instagram’da daha hızlı bir şekilde artırırsınız.

# 4. Paylaşımlarınızın Altında Yorum Hashtag Kullanın

Resimlerinizin altında belirlediğiniz bir kaç hashtag dışında paylaşımınızın altına yorum olarak 30’a yakın hashtag girin bunları sürekli değiştirerek hangisinin daha etkili olduğunu bulabilirsiniz. Etkileşiminizi  ve büyük ölçüde instagram takipçilerinizi arttırmaya yarayacak bir işlemdir.

# 5. Blog Sayfalarınızda Instagram İçeriklerinizi Paylaşın

Kendi kişisel veya iş blog’unuz varsa, Instagram resimlerinizi blog yazılarınıza gömebilirsiniz.

Bir moda blogunuz olduğunu varsayalım, stil ipuçlarıyla ilgili bir blog yazısı yazabilirsiniz. Katmanlı kıyafetlerinizin resimlerini veya modaya uygun bir kıyafet stilini gösterdiğiniz Instagram yayınlarından birini seçebilirsiniz. Daha sonra, bilgisayarınızdan Instagram web sitesine gidin, profilinizi açın , gönderiyi tıklayın, ‘…’ simgesini tıklayın ve Embed’i tıklayın ve kopyalayın. Ardından, bu bağlantıyı blog yayınınızın kod bölümüne yapıştırabilirsiniz.

# 6. Rakip Sayfaların Takipçilerini ve Beğenenlerini Takip Edin

Instagram takipçilerinin artmasını sağlamak için sizinle aynı sektördeki diğer markaları takip eden kişilere ulaşmanız gerekiyor.

Instagram’da en büyük rakibiniz kimler? Onları bir kenara not alın. Ardından, yayınlarına kimin yorum yaptığını görmek için yayınlarına göz atın. Onları takip edin ve onlarla meşgul olun. Instagram’da rakiplerinizi seçerken, iyi bir seçim yapmanız gerektiğini unutmayın. Niçin? diyceksiniz. Çünkü takipçi kitlesi karışık ve her telden olan sayfaların takipçileri sizin alanınıza girmez daha çok hedefinizi küçülterek kendi sektörünüzle ve kendi ürününüzle ilgilenen kişileri bulmaya çalışın.

# 7. Fenomenler ile Çalışın (Influencers)

Bot hesaplarla şişirilmiş fenomenlerden uzak durun bir hikaye paylaşmasını ve kaç kişinin gördüğünü size ekran görüntüsü olarak atmasını isteyin buna göre sözleşme yaparak sizin reklamınızı yapmasını isteyebilirsiniz.

# 8. Kampanya Yapıp Hediye Verin

Instagram hesabınızda az sayıda kişi varsa bu kampanyanızı facebook gruplarında veya web sitenizde yayınlayarak daha çok katılımcı çekebilirsiniz.

# 9. Instagram Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın almak artık her marka ve kişinin başvurduğu instagram takipçilerini arttırmanın en kolay ve garantili yoludur. Ancak  instagram takipçi satın alma işlemini yaparken unutmamanız gereken en önemli kural doğallığı elden bırakmamak olacaktır.

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz ?

Tabi ki fazla göze batmıycak az miktarda ve belirli aralıklarda takipçi satın alarak bu işlemi gerçekleştirmeniz hiç bir şekilde ne hesabınıza zarar verecektir ne de hiç bir takipçinizin gözüne batacaktır.

Instagram takipçi satın almak için aşağıda vermiş olduğum linkleri kullanarak güvenilir ve uygun fiyata satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Instagram Türk takipçi satın al ; takipcisatinalmak.com.tr/instagram-turk-takipci

Instagram Yabancı takipçi satın al ; takipcisatinalmak.com.tr/instagram-yabanci-takipci

Takipçi satın alma işlemlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Dediğim gibi fazla abartı olmayacak şekilde az sayıda takipçi satın almanız hiç bir şekilde hesabınıza zarar vermeyecek ve artı yönde çok faydasını göreceksiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar bir daha ki makalemde görüşmek üzere hoşçakalın.

 

 

[Toplam:3    Ortalama:5/5]